Zpravodaj městské části Brno-střed

Periodikum Zpravodaj městské části Brno-střed prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, většina článků o politice radnice mají jasného autora, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a vedení radnice je zobrazováno v rozumné míře.

Kvalita periodika v měsících 04/2018 až 09/2018

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 4.17 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 61.90 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 27.41 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 67 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 11.52 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Zpravodaj městské části Brno-střed: září 2018

Brno-střed • hodnocení zveřejněno 25.09.2018

Číslo září 2018, periodika Zpravodaj městské části Brno-střed přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj městské části Brno-střed: červenec 2018

Brno-střed • hodnocení zveřejněno 24.09.2018

Číslo červenec 2018, periodika Zpravodaj městské části Brno-střed přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj městské části Brno-střed: červen 2018

Brno-střed • hodnocení zveřejněno 24.09.2018

Číslo červen 2018, periodika Zpravodaj městské části Brno-střed přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj městské části Brno-střed: květen 2018

Brno-střed • hodnocení zveřejněno 24.09.2018

Číslo květen 2018, periodika Zpravodaj městské části Brno-střed přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj městské části Brno-střed: duben 2018

Brno-střed • hodnocení zveřejněno 24.09.2018

Číslo duben 2018, periodika Zpravodaj městské části Brno-střed přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. O místní politice referuje minimálně a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.