Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku

Periodikum Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, poskytuje avíza o budoucích rozhodnutích radnice jen občas, část článků o politice radnice neuvádí autora, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a plocha je zenužívána pro prezentaci vedení radnice.

Kvalita periodika v měsících 08/2014 až 10/2014

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 7.23 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 32.79 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 23.64 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 60 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 13.24 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku: říjen 2014

Frýdek-Místek • hodnocení zveřejněno 20.01.2015

Číslo říjen 2014, periodika Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. O místní politice referuje minimálně a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku: září 2014, pořadí: 2

Frýdek-Místek • hodnocení zveřejněno 20.01.2015

Číslo září 2014, pořadí: 2, periodika Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a propaguje vedení radnice abnormálně často.

Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku: září 2014

Frýdek-Místek • hodnocení zveřejněno 20.01.2015

Číslo září 2014, periodika Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku: srpen 2014, pořadí: 2

Frýdek-Místek • hodnocení zveřejněno 20.01.2015

Číslo srpen 2014, pořadí: 2, periodika Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a propaguje vedení radnice abnormálně často.

Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku: srpen 2014

Frýdek-Místek • hodnocení zveřejněno 20.01.2015

Číslo srpen 2014, periodika Zpravodaj Rady města Frýdku-Místku přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.