Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.)

Periodikum Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.) přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, většina článků o politice radnice mají jasného autora, vedení radnice je zmiňováno jen minimálně nebo vůbec a místní vedení je zobrazováno minimálně nebo vůbec.

Kvalita periodika v měsících 03/2015 až 08/2015

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 13.48 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 56.93 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 34.52 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 60 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 23.8 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.): srpen 2015

Mníšek pod Brdy • hodnocení zveřejněno 12.09.2015

Číslo srpen 2015, periodika Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.) přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.): červen 2015

Mníšek pod Brdy • hodnocení zveřejněno 12.09.2015

Číslo červen 2015, periodika Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.) přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a starostu a radní zmiňuje minimálně nebo vůbec.

Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.): květen 2015

Mníšek pod Brdy • hodnocení zveřejněno 13.09.2015

Číslo květen 2015, periodika Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.) přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a starostu a radní zmiňuje minimálně nebo vůbec.

Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.): duben 2015

Mníšek pod Brdy • hodnocení zveřejněno 16.09.2015

Číslo duben 2015, periodika Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.) přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a starostu a radní zmiňuje minimálně nebo vůbec.

Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.): březen 2015

Mníšek pod Brdy • hodnocení zveřejněno 16.09.2015

Číslo březen 2015, periodika Zpravodaj městečka pod Skalkou (Mníšek p.B.) přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Přínáší relativně hodně informací o činnosti radnice a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.