Radniční zpravodaj města Pardubic

Periodikum Radniční zpravodaj města Pardubic prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, podstatná část článků o politice radnice je anonymní, bez osobní odpovědnosti za obsah, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a místní vedení je zobrazováno minimálně nebo vůbec.

Kvalita periodika v měsících 04/2018 až 09/2018

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 3.42 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 57.38 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 28 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 89 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 14.53 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Radniční zpravodaj města Pardubic: září 2018

Pardubice • hodnocení zveřejněno 24.09.2018

Číslo září 2018, periodika Radniční zpravodaj města Pardubic přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Radniční zpravodaj města Pardubic: červenec 2018

Pardubice • hodnocení zveřejněno 24.09.2018

Číslo červenec 2018, periodika Radniční zpravodaj města Pardubic přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. O místní politice referuje minimálně a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Radniční zpravodaj města Pardubic: červen 2018

Pardubice • hodnocení zveřejněno 23.09.2018

Číslo červen 2018, periodika Radniční zpravodaj města Pardubic přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Radniční zpravodaj města Pardubic: květen 2018

Pardubice • hodnocení zveřejněno 20.09.2018

Číslo květen 2018, periodika Radniční zpravodaj města Pardubic přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Radniční zpravodaj města Pardubic: duben 2018

Pardubice • hodnocení zveřejněno 20.09.2018

Číslo duben 2018, periodika Radniční zpravodaj města Pardubic přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.