Prostějovské radniční listy

Periodikum Prostějovské radniční listy přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, část článků o politice radnice neuvádí autora, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a vedení radnice je zobrazováno v rozumné míře.

Kvalita periodika v měsících 05/2018 až 09/2018

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 10.92 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 53.71 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 25.78 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 126 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 17 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Prostějovské radniční listy: září 2018

Prostějov • hodnocení zveřejněno 03.10.2018

Číslo září 2018, periodika Prostějovské radniční listy přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Prostějovské radniční listy: srpen 2018

Prostějov • hodnocení zveřejněno 01.10.2018

Číslo srpen 2018, periodika Prostějovské radniční listy přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Prostějovské radniční listy: červenec 2018

Prostějov • hodnocení zveřejněno 06.08.2018

Číslo červenec 2018, periodika Prostějovské radniční listy přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Prostějovské radniční listy: červen 2018

Prostějov • hodnocení zveřejněno 06.08.2018

Číslo červen 2018, periodika Prostějovské radniční listy přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Prostějovské radniční listy: květen 2018

Prostějov • hodnocení zveřejněno 07.08.2018

Číslo květen 2018, periodika Prostějovské radniční listy přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.