Noviny táborské radnice

Periodikum Noviny táborské radnice přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, většina článků o politice radnice mají jasného autora, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a místní vedení je zobrazováno minimálně nebo vůbec.

Kvalita periodika v měsících 05/2014 až 10/2014

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 6.45 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 54.37 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 32.6 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 54 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 4.32 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Noviny táborské radnice: říjen 2014

Tábor • hodnocení zveřejněno 08.04.2015

Číslo říjen 2014, periodika Noviny táborské radnice přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a starostu a radní zmiňuje minimálně nebo vůbec.

Noviny táborské radnice: září 2014

Tábor • hodnocení zveřejněno 08.04.2015

Číslo září 2014, periodika Noviny táborské radnice přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Noviny táborské radnice: červenec 2014

Tábor • hodnocení zveřejněno 09.04.2015

Číslo červenec 2014, periodika Noviny táborské radnice přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Noviny táborské radnice: červen 2014

Tábor • hodnocení zveřejněno 08.04.2015

Číslo červen 2014, periodika Noviny táborské radnice přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a starostu a radní zmiňuje minimálně nebo vůbec.

Noviny táborské radnice: květen 2014

Tábor • hodnocení zveřejněno 08.04.2015

Číslo květen 2014, periodika Noviny táborské radnice přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.