Noviny táborské radnice

Periodikum Noviny táborské radnice prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, většina článků o politice radnice mají jasného autora, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a místní vedení je zobrazováno minimálně nebo vůbec.

Kvalita periodika v měsících 04/2022 až 09/2022

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 2.85 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 63.27 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 39.5 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 51 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 6.15 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Noviny táborské radnice: září 2022

Tábor • hodnocení zveřejněno 20.09.2022

Číslo září 2022, periodika Noviny táborské radnice přináší jen oficiální názor politického vedení, diskuse téměř zcela chybí. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Noviny táborské radnice: červenec 2022

Tábor • hodnocení zveřejněno 20.09.2022

Číslo červenec 2022, periodika Noviny táborské radnice prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Přínáší relativně hodně informací o činnosti radnice a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Noviny táborské radnice: červen 2022

Tábor • hodnocení zveřejněno 20.09.2022

Číslo červen 2022, periodika Noviny táborské radnice prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Přínáší relativně hodně informací o činnosti radnice a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Noviny táborské radnice: květen 2022

Tábor • hodnocení zveřejněno 20.09.2022

Číslo květen 2022, periodika Noviny táborské radnice prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Noviny táborské radnice: duben 2022

Tábor • hodnocení zveřejněno 20.09.2022

Číslo duben 2022, periodika Noviny táborské radnice prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.