Zpravodaj města Uherské Hradiště

Periodikum Zpravodaj města Uherské Hradiště prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Informuje primárně o jiných zálěžitostch než je politika radnice, té je věnován menší prostor, není dobrým zdrojem informací o budoucích rozhodnutích, část článků o politice radnice neuvádí autora, vedení radnice je prezentováno v rozumné míře a obsahovém kontextu a vedení radnice je zobrazováno v rozumné míře.

Kvalita periodika v měsících 05/2018 až 09/2018

Index IRON periodika dosahuje hodnoty 4.64 %.

Index BENEFIT periodika dosahuje hodnoty 59.90 %.

Politická plocha v periodiku tvoří 27.89 % obsahu.

V periodiku se vyskytuje dohromady 61 zmínek o vedení radnice.

Reklama v periodiku zabírá 9.55 % z celkové plochy obsahu.

Hodnocené čísla periodika (5)

Zpravodaj města Uherské Hradiště: září 2018

Uherské Hradiště • hodnocení zveřejněno 03.10.2018

Číslo září 2018, periodika Zpravodaj města Uherské Hradiště přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj města Uherské Hradiště: srpen 2018

Uherské Hradiště • hodnocení zveřejněno 20.08.2018

Číslo srpen 2018, periodika Zpravodaj města Uherské Hradiště prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj města Uherské Hradiště: červenec 2018

Uherské Hradiště • hodnocení zveřejněno 16.08.2018

Číslo červenec 2018, periodika Zpravodaj města Uherské Hradiště prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj města Uherské Hradiště: červen 2018

Uherské Hradiště • hodnocení zveřejněno 16.08.2018

Číslo červen 2018, periodika Zpravodaj města Uherské Hradiště prezentuje hlavně pozitivní obraz o radnici, polemika v textu je přítomna, ale minimálně. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Zpravodaj města Uherské Hradiště: květen 2018

Uherské Hradiště • hodnocení zveřejněno 16.08.2018

Číslo květen 2018, periodika Zpravodaj města Uherské Hradiště přináší i různé názory na politiku radnice a alespoň část obsahu je vyvážená. Věnuje méně prostoru činnosti radnice, většina obsahu je o jiných záležitostech a zmíňuje vedení radnice v relativně rozumné míře.

Odebírejte novinky o tomto periodiku

Máte zájem o další informace k tomuto periodiku? Přihlašte se k odběru novinek a budete informováni o zveřejnění každého nového čísla tohto peridodika.